Spotkanie Stomil Olsztyn - Podbeskidzie, wynik końcowy 2-4

Stomil Olsztyn - Podbeskidzie, wynik 2-4.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn a Podbeskidzie wynik to 2-3. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-4.

W dniu 2021-10-21 16:00 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Stomil Olsztyn a Podbeskidzie.

Gole strzelali: K. Biliński 4' 0-1 K. Biliński 9' 0-2 G. Merebashvili 23' 0-3 Ł. Moneta 26' 1-3 K. Żwir 35' 2-3 J. Bieroński 66' 2-4

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Fundambu 21' F. Szabaciuk 53' K. Zwir 62' P. Mikita 70'

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Frelek 50' E. Bonifacio 51' M. Roginic 80' J. Bieronski 83'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 75'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Kiełczewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Stomil Olsztyn stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Korona Kielce. Kolejno natomiast Podbeskidzie podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Coraz częściej oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak M. Fundambu D. Frelek nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Systematycznie obserwujemy widowiskowe gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami ligowymi okazują się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, iż zmagania nie są warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych,śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Stomil Olsztyn i Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion OSiR.