Spotkanie pomiędzy Stomil Olsztyn i SKRA Częstochowa na obiekcie Stadion OSiR dnia 2021-10-29 16:00 - wynik 0-1

Stomil Olsztyn vs SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Stomil Olsztyn i SKRA Częstochowa wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-10-29 16:00 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15. Zmierzyły się Stomil Olsztyn i SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: K. Wojtyra 32' 0-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: B. Czajka 53'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: O. Krzyzak 80'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stomil Olsztyn stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Sandecja Nowy Sącz.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze I Liga. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak B. Czajka O. Krzyzak raz za razem zapewniają pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż zmagania męczą fana. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, idealne asysty oraz bramki dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Stomil Olsztyn i SKRA Częstochowa jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion OSiR.