Mecz między Puszcza Niepołomice oraz Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 0-2 na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego

Dnia 2021-11-12 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie meczu między Puszcza Niepołomice i Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: Ł. Moneta 55' 0-1 P. Mikita 80' 0-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 13' E. Thiakane 41' W. Hajda 45' H. Tomalski 48'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: J. Teclaw 44' K. Bakowski 88'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny sędzia meczu - D. Kruczyński. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź a Stomil Olsztyn z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Chojniczanka Chojnice.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów z zaangażowaniem śledzi interesujące potyczki w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak J. Serafin J. Teclaw nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki między drużynami futbolowymi okazują się niezwykle zagorzałe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to widowiska usypiające. Obserwujemy ostre faule zakończone czerwoną kartką, wspaniałe asysty i gole, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Puszcza Niepołomice i Stomil Olsztyn oraz ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.