Spotkanie Arka Gdynia - Stomil Olsztyn, wynik 6-0

Arka Gdynia - Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 6-0. W dniu 2021-12-05 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Arka Gdynia a Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie spotkania między Arka Gdynia a Stomil Olsztyn wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 6-0.

 

Gole strzelali: M. Marcjanik 36' 1-0 F. Hiszpański 48' 2-0 M. Żebrowski 58' 3-0 A. Deja 69' 4-0 M. Marcjanik 72' 5-0 M. Marcjanik 89' 6-0

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Bednarski 75'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: S. J. Bwanga 34' M. Dampc 55' R. Remisz 75'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny arbiter spotkania - P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Arka Gdynia stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Górnik Polkowice a Stomil Olsztyn zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz ŁKS Łódź.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą ciekawe starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. M. Bednarski S. J. Bwanga wielokrotnie serwują swoim sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy przepiękne asysty i gole, nieczyste sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtą kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, że mecze męczą fana. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Arka Gdynia i Stomil Olsztyn w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.