ŁKS Łódź kontra Stomil Olsztyn, wynik meczu - 0-2

ŁKS Łódź kontra Stomil Olsztyn, wynik 0-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy ŁKS Łódź i Stomil Olsztyn zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-03-12 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy ŁKS Łódź a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: P. Mikita 45' 0-1 P. Mikita 86' 0-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: J. Moreno 35' O. Koprowski 45' Samu Corral 49' Ricardinho 64'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 35' J. Kisiel 35' K. Toporkiewicz 64' T. Tymosiak 74' S. J. Bwanga 90' P. Mikita 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 59'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny arbiter meczu to J. Małyszek. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu ŁKS Łódź stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Resovia Rzeszów.

Dzisiaj oddani fani futbolu śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak J. Moreno K. Zwir raz za razem serwują wyśmienitym miłośnikom futbolu wiele niesamowitych wrażeń. Stale obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika, idealne bramki czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż mecze przynudzają. Warto więc śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak ŁKS Łódź i Stomil Olsztyn z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.