Stomil Olsztyn kontra Jastrzębie, wynik meczu: 0-3

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn oraz Jastrzębie zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2022-03-16 17:00 na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Stomil Olsztyn a Jastrzębie.

Gole strzelali: M. Fábry 35' 0-1 M. Fábry 56' 0-2 W. Łaski 65' 0-3

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Toporkiewicz 27' M. Dampc 34' M. Fundambu 79' T. Tymosiak 90'

Żółte kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter meczu to D. Sulikowski. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stomil Olsztyn stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Jastrzębie z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani futbolu z zapałem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak K. Toporkiewicz nierzadko zapewniły wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się, iż widowiska nas męczą. Z tego powodu warto oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Stomil Olsztyn oraz Jastrzębie jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion OSiR.