Stomil Olsztyn vs Górnik Polkowice, wynik spotkania - 0-4

Stomil Olsztyn vs Górnik Polkowice, wynik 0-4. Dnia 2022-03-20 14:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Stomil Olsztyn a Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu między Stomil Olsztyn i Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4.

 

Gole strzelali: M. Piatkowski 45' 0-1 E. Sobkow 48' 0-2 M. Piatkowski E. Sobkow 63' 0-3 M. Biernat M. Piatkowski 90' 0-4 J. Ratajczak

Żółte kartki Stomil Olsztyn: T. Tymosiak 37' K. Lafrance 45' S. J. Bwanga 57' W. Reiman 65'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Biernat 22' A. Hafez 31'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Stomil Olsztyn zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Miedz Legnica a Górnik Polkowice z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi T. Tymosiak M. Biernat raz za razem zapewniły wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na nieczyste faule, zapadające w pamięć asysty oraz bramki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Potyczki między zawodnikami są bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że spotkania nudzą kibica. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Stomil Olsztyn i Górnik Polkowice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion OSiR.