Stomil Olsztyn kontra Odra Opole, wynik meczu 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu między Stomil Olsztyn a Odra Opole wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-02 13:00 na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Stomil Olsztyn a Odra Opole.

Gole strzelali: Ł. Kędziora 35' 0-1 D. Czapliński 60' 0-2 M. Fundambu 77' 1-2

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Spychala 23' K. Toporkiewicz 24' K. Lafrance 32' M. Spychala 71' K. Zwir 80'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 38' M. Trojak 49' T. Mikinic 63' L. Kedziora 68' K. Kostrzycki 76' M. Marzec 84' M. Spychala 86'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn: M. Spychala 71'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter meczu to M. Złotnicki. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Stomil Olsztyn zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i GKS Katowice. Kolejno natomiast Odra Opole zmierzy się z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Oddani fani piłki nożnej śledzą starcia ligi I Liga. Składające się z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak M. Spychala P. Zemlo systematycznie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych przeżyć. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami ligowymi bywają bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że są to widowiska statyczne. Nieustannie trafiamy na przechodzące do historii asysty czy gole, nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki zapewniające pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Stomil Olsztyn oraz Odra Opole jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion OSiR.