Mecz między Resovia Rzeszów i Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Stadion Stal

W dniu 2022-04-05 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Resovia Rzeszów i Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów oraz Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: P. Mikita 62' 0-1 M. Mróz 90' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Pindroch 61' D. Pietraszkiewicz 90'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: J. Kisiel 19' W. Reiman 76'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny arbiter meczu to T. Marciniak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów a Stomil Olsztyn z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Tychy 71.

Liczna grupa fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi B. Pindroch J. Kisiel często gwarantują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania między drużynami piłkarskimi są niezwykle zajadłe, rzadko bywa definitywnie, iż są to widowiska nużące. Zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Resovia Rzeszów oraz Stomil Olsztyn oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Stal.