Spotkanie Stomil Olsztyn kontra Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 1-0

W dniu 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 34. Zmierzyły się Stomil Olsztyn oraz Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie spotkania między Stomil Olsztyn a Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: B. Czajka 88' 1-0 P. Mikita

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Dampc 42' W. Reiman 84'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 26' K. Koscielny 55' S. Kobusinski 65'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Stomil Olsztyn zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a Puszcza Niepołomice zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często oddani fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak M. Dampc E. Thiakane systematycznie serwują własnym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Systematycznie zdarzają się wspaniałe gole czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania między drużynami piłkarskimi są nader zajadłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż potyczki męczą. Zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich legendarnych zespołów jak Stomil Olsztyn i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion OSiR.