Mecz Polonia Warszawa vs Stomil Olsztyn, wynik 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Polonia Warszawa i Stomil Olsztyn wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-08-01 16:15 na obiekcie sportowym Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Polonia Warszawa a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: J. Teclaw 5' 0-1 M. Fidziukiewicz 90' 1-1

Żółte kartki Polonia Warszawa: E. Mikolajewski 52' K. Pieczara 64'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Karlikowski 14' B. Walencik 28' L. Kuban 47' H. Krawczun 87'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Polonia Warszawa stanie naprzeciw Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą starcia, które startują w lidze II Liga. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. E. Mikolajewski M. Karlikowski nierzadko zaserwowały fantastycznym miłośnikom wiele przeżyć. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule, idealne gole i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się zajadłe, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Z tego względu warto śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Polonia Warszawa i Stomil Olsztyn w lidze II Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.