Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków, wynik spotkania - 2-2

Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków, wynik 2-2. Dnia 2022-08-06 15:00 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 4 pomiędzy Stomil Olsztyn a Garbarnia Kraków.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn a Garbarnia Kraków wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: J. Karbownik 11' 0-1 M. Karlikowski 21' 1-1 J. Tecław 54' 1-2 J. Tecław 87' 2-2

Żółte kartki Stomil Olsztyn:

Żółte kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn: L. Kuban 45'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Główny arbiter spotkania - K. Arys. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stomil Olsztyn zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Motor Lublin. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków zmierzy się z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Lech Poznań II.

Dzisiaj liczni fani z zapałem śledzą niezwykle interesujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak nieustannie zapewniają wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że widowiska przynudzają. Obserwujemy wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Stomil Olsztyn i Garbarnia Kraków oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion OSiR.