Dnia 2022-08-10 17:00 na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie pomiędzy Olimpia Elbląg i Stomil Olsztyn: końcowy wynik 4-0

Dnia 2022-08-10 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 5. Zmierzyły się Olimpia Elbląg i Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Olimpia Elbląg oraz Stomil Olsztyn wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Gole strzelali: J. Branecki 23' 1-0 M. Rajch 55' 2-0 M. Rajch 73' 3-0 A. Stasiak 86' 4-0

Żółte kartki Olimpia Elbląg: P. Jakubczyk 12' K. Wenger 29' A. Stasiak 62' M. Czernis 70' D. Danilczyk 82'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: D. Kalisz 85' S. Szypulski 90'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny sędzia spotkania to K. Aluszyk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Olimpia Elbląg stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Bałtyk Gdynia. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Chrobry Głogów.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Ciekawe futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi P. Jakubczyk D. Kalisz systematycznie serwują wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się nader zażarte, nie często bywa, że spotkania nas męczą. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East. Udział takich popularnych zespołów jak Olimpia Elbląg oraz Stomil Olsztyn w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.