Spotkanie Motor Lublin - Stomil Olsztyn, wynik 1-0

Motor Lublin - Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Motor Lublin oraz Stomil Olsztyn zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-08-20 16:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 7 pomiędzy Motor Lublin a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: L. Jagodzinski 50' 1-0

Żółte kartki Motor Lublin: P. Kusinski 58' P. Ceglarz 59' S. Rudol 76'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: D. Kalisz 21' M. Karlikowski 48' F. Wojcik 52'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Motor Lublin zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Polonia Środa oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn podejmie Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Pogoń Siedlce.

Coraz częściej liczni fani śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak P. Kusinski D. Kalisz wielokrotnie zagwarantowały swoim wiernym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, książkowe gole i asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki między graczami zdarzają się niezwykle zajadłe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że są to mecze mało interesujące. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych orazoglądać widowiska sportowe ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Motor Lublin oraz Stomil Olsztyn i ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Arena Lublin.