Dnia 2022-08-26 17:45 odbyło się spotkanie Stomil Olsztyn vs Kalisz: 0-1

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stomil Olsztyn i Kalisz wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-08-26 17:45 na stadionie Stadion OSiR odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Stomil Olsztyn i Kalisz.

Gole strzelali: Néstor Gordillo 69' 0-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 10' B. Florek 60' W. Caetano 90' L. Kuban 90'

Żółte kartki Kalisz: F. Kendzia 78' M. Krakowiak 81' A. Luszkiewicz 83'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Stomil Olsztyn zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Jastrzębie. Kolejno natomiast Kalisz z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak K. Zwir F. Kendzia nieraz zagwarantowały wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy drużynami są niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, że są to spotkania nudne. Obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East. Stomil Olsztyn i Kalisz jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion OSiR.