Na stadionie Stadion ROSRRiT dnia 2022-09-03 14:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn: 0-0

Dnia 2022-09-03 14:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Pogoń Siedlce: E. Dzieciol 56' C. Bujalski 74' M. Koloczek 74' P. Misiak 80' M. Wichtowski 90' J. Sinior 90'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: I. Kosmicki 39' L. Kuban 41' F. Wojcik 45' H. Krawczun 46' S. Szypulski 53' S. Shibata 60' M. Spychala 65' F. Szabaciuk 88' M. Mackowiak 90'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Pogoń Siedlce stanie naprzeciw Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II a Stomil Olsztyn zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi fascynujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze jak E. Dzieciol I. Kosmicki nierzadko zapewniły wspaniałym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, że mecze nudzą. Wielokrotnie natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, przechodzące do historii gole czy asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich iprzeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych drużyn jak Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion ROSRRiT.