Spotkanie Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn, wynik 0-2

W dniu 2022-09-24 10:00 na stadionie Stadion Znicza rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 12 pomiędzy Znicz Pruszków a Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie spotkania między Znicz Pruszków i Stomil Olsztyn wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: B. Florek 38' 0-1 K. Żwir 66' 0-2

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Cegielka 50' P. Skorecki 85'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: B. Florek 16' M. Spychala 55' F. Szabaciuk 90'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Tarnowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Znicz Pruszków zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II oraz Wisła Puławy. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg.

Dzisiaj fani futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Składające się z zdolnych obrońców i napastników drużyny futbolowe oraz piłkarze jak M. Cegielka B. Florek wielokrotnie zaserwowały kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki między piłkarzami z ligi okazują się nader zagorzałe, nie często bywa, iż zmagania męczą. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty oraz bramki dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Znicz Pruszków i Stomil Olsztyn i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Znicza.