Na obiekcie Stadion OSiR odbył się mecz między Stomil Olsztyn i Kotwica Kołobrzeg zakończony wynikiem 1-0

W dniu 2022-11-07 17:15 na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Stomil Olsztyn a Kotwica Kołobrzeg.

Po pierwszej połowie spotkania między Stomil Olsztyn i Kotwica Kołobrzeg wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: H. Krawczun 58' 1-0

Żółte kartki Stomil Olsztyn:

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: J. Soljic 67'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny sędzia meczu to R. Rzucidło. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Stomil Olsztyn stawi czoła Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Olimpia Elbląg natomiast Kotwica Kołobrzeg podejmie Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy.

Wierni kibice śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Mocne zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak J. Soljic często zapewniły kapitalnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się idealnie wyliczone gole czy asysty, bezwzględne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika dodające pikanterii całemu widowisku. Zmagania między drużynami piłkarskimi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to potyczki statyczne. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Stomil Olsztyn i Kotwica Kołobrzeg z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion OSiR.