Na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz pomiędzy Stomil Olsztyn i Polonia Warszawa: wynik 1-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Stomil Olsztyn a Polonia Warszawa wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-02-26 13:30 na stadionie Stadion OSiR odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn i Polonia Warszawa.

Gole strzelali: H. Sadowski 5' 1-0 M. Kluska 67' 1-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 38'

Żółte kartki Polonia Warszawa: M. Kowalski-Haberek 62' E. Mikolajewski 77' W. Fadecki 84' J. Wawszczyk 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stomil Olsztyn stawi czoła Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice natomiast Polonia Warszawa zmierzy się z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II.

Wierni kibice śledzą interesujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Mocne zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. K. Zwir M. Kowalski-Haberek częstokroć zaserwowały kapitalnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika, niezwykłe gole oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące potyczki pomiędzy graczami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż spotkania nudzą. Warto więc przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Stomil Olsztyn i Polonia Warszawa z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion OSiR.

Dowiedz się, co nam daje aktywność na świeżym powietrzu - Zajrzyj w link!