Dnia 2023-03-18 12:00 odbył się mecz Górnik Polkowice - Stomil Olsztyn: wynik 0-0

 

Po pierwszej połowie meczu między Górnik Polkowice a Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2023-03-18 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice i Stomil Olsztyn.

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Fryzowicz 50' J. Kuzma 55' A. Piech 67' M. Piatkowski 76' R. Karmelita 77'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: I. Kosmicki 41' M. Stromecki 57' H. Sadowski 70'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Pelka. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice stawi czoła Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Lech Poznań II a Stomil Olsztyn podejmie Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

Dzisiaj fani futbolu śledzą niezwykle interesujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak K. Fryzowicz I. Kosmicki nieprzerwanie serwują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami są niezwykle zażarte, nie często okazuje się, że są to zmagania mało interesujące. Obserwujemy nieczyste faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, widowiskowe asysty oraz gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Górnik Polkowice i Stomil Olsztyn oraz ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.