Spotkanie pomiędzy Kalisz i Stomil Olsztyn dnia 2023-03-31 16:00 na stadionie Stadion OSRiR - 2-2

Kalisz kontra Stomil Olsztyn, wynik końcowy 2-2. Dnia 2023-03-31 16:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Kalisz i Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Kalisz a Stomil Olsztyn wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: Néstor Gordillo 10' 1-0 P. Kurbiel 20' 1-1 M. Gawlik 73' 1-2 M. Wysokiński 79' 2-2

Żółte kartki Kalisz: M. Krakowiak 19' M. Gawlik 46' N. Gordillo 88'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: S. Shibata 2' F. Szabaciuk 59'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny arbiter meczu to T. Musial. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Kalisz zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Pogoń Siedlce a Stomil Olsztyn zmierzy się z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Śląsk Wrocław II.

Coraz częściej oddani kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak M. Krakowiak S. Shibata stale gwarantują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to spotkania usypiające. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, efektowne asysty oraz gole, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić widowiska sportowe popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Kalisz oraz Stomil Olsztyn w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion OSRiR.