Mecz Stomil Olsztyn kontra Motor Lublin zakończony wynikiem 2-1

Stomil Olsztyn kontra Motor Lublin, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn i Motor Lublin zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2023-03-26 13:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 24 pomiędzy Stomil Olsztyn a Motor Lublin.

Gole strzelali: H. Krawczun 26' 1-0 I. Kośmicki 79' 2-0 R. Król 86' 2-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn:

Żółte kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Główny sędzia meczu to S. Lizak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stomil Olsztyn zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Jastrzębie a Motor Lublin podejmie Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu śledzi poczynania ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak często zapewniają kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są nieustępliwe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to zmagania nudne. Obserwujemy ostre faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Stomil Olsztyn i Motor Lublin oraz ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion OSiR.