Spotkanie Stomil Olsztyn kontra Pogoń Siedlce zakończone wynikiem 4-0 dnia 2023-04-08 13:00

W dniu 2023-04-08 13:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn i Pogoń Siedlce.

Po pierwszej połowie spotkania między Stomil Olsztyn oraz Pogoń Siedlce wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

 

Gole strzelali: P. Kurbiel 14' 1-0 K. Żwir 17' 2-0 M. Spychała 45' 3-0 S. Shibata 77' 4-0

Żółte kartki Stomil Olsztyn: B. Walencik 42' I. Kosmicki 73'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Koloczek 14' M. Wichtowski 45' T. Mamis 51' T. Lewandowski 77' M. Rutkowski 89'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Aluszyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Stomil Olsztyn stawi czoła Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków natomiast Pogoń Siedlce z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków.

Wierni kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak B. Walencik M. Koloczek nieustannie gwarantują wyśmienitym kibicom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Wspaniałe potyczki między graczami ligowymi są nader zajadłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż zmagania nie są interesujące. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty i gole, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Stomil Olsztyn oraz Pogoń Siedlce w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion OSiR.