Spotkanie Śląsk Wrocław II - Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 0-3 dnia 2023-04-22 11:00 na obiekcie Stadion Oporowska

W dniu 2023-04-22 11:00 na stadionie Stadion Oporowska odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Śląsk Wrocław II i Stomil Olsztyn.

Pierwsza połowa meczu między Śląsk Wrocław II i Stomil Olsztyn zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: H. Krawczun 23' 0-1 P. Kurbiel 35' 0-2 M. Stawny 87' 0-3

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: P. Calinski 11' J. Jezierski 21' O. Mielcarz 34'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Karlikowski 63' F. Wojcik 66' B. Florek 68'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Śląsk Wrocław II stawi czoła Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice futbolu śledzą potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak P. Calinski M. Karlikowski często zapewniły wyśmienitym entuzjastom futbolu wiele emocji. Natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania między piłkarzami bywają bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to widowiska nudne. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Śląsk Wrocław II i Stomil Olsztyn oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Oporowska.