Lech Poznań II vs Stomil Olsztyn, wynik spotkania - 0-3

Lech Poznań II vs Stomil Olsztyn, wynik 0-3. Dnia 2023-05-07 11:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 30 pomiędzy Lech Poznań II a Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lech Poznań II oraz Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: K. Zwir 34' 0-1 P. Kurbiel 41' 0-2 M. Karlikowski 50' 0-3

Żółte kartki Lech Poznań II: P. Walis 41' T. Cywka 43' S. Pawlowski 71'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: S. Shibata 43' M. Mackowiak 82'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lech Poznań II stawi czoła Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Jastrzębie. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Siarka Tarnobrzeg.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Składające się z uzdolnionych zawodników drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo P. Walis S. Shibata często gwarantują fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są nader bezkompromisowe, nie często bywa, że mecze nie są interesujące. Zdarzają się przechodzące do historii bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Lech Poznań II oraz Stomil Olsztyn i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Amiki Wronki.