Dnia 2023-05-21 10:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Hutnik Kraków i Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 1-1

Dnia 2023-05-21 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą Hutnik Kraków i Stomil Olsztyn.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Hutnik Kraków a Stomil Olsztyn zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: P. Kurbiel 48' 0-1 D. Kubowicz 65' 1-1

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Zawadzki 45' D. Kubowicz 46' K. Swiatek 58' M. Zieba 88'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: S. Shibata 50' I. Kosmicki 52' K. Zwir 73' B. Walencik 90' F. Wojcik 90'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Hutnik Kraków zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Siarka Tarnobrzeg. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi niezwykle interesujące potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak D. Zawadzki S. Shibata często zagwarantowały wyśmienitym fanom mnóstwo emocji. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że spotkania nudzą fana. Często natrafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, idealne bramki i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East. Hutnik Kraków oraz Stomil Olsztyn jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Suche Stawy.