Spotkanie między Kotwica Kołobrzeg oraz Stomil Olsztyn na obiekcie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka: 1-0

W jednym z meczów II ligi - East drużyna Kotwica Kołobrzeg podejmowała Stomil Olsztyn na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka. Po zaciętym widowisku to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Mecz odbył się 3 maja o godzinie 17:00.

Relacja z przebiegu meczu Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn

Witajcie na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka, gdzie dziś odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg a Stomil Olsztyn. Atmosfera na trybunach była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły od pierwszej minuty, tworząc niezapomniany klimat.

Sędzia główny M. Pelka rozpoczął spotkanie o godzinie 17:00, a zawodnicy obu drużyn od samego początku pokazali determinację i zaangażowanie w grze. Pierwsza połowa nie przyniosła jednak bramek, mimo kilku groźnych sytuacji pod bramką obu zespołów.

Druga połowa okazała się bardziej emocjonująca. W 76. minucie na listę strzelców wpisał się F. Kozłowski, który skutecznie wykorzystał sytuację po asyście niezawodnego kolegi z drużyny. Kotwica Kołobrzeg wyszła na prowadzenie 1-0, co sprawiło, że tempo gry jeszcze bardziej się zwiększyło.

Mecz nie obył się bez kartek. Zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali kilka żółtych kartek. W końcówce emocji dostarczyły również czerwone kartki. W 84. minucie K. Zwir z Stomilu Olsztyn został ukarany czerwoną kartką, a później, w 86. minucie, F. Wojcik również musiał opuścić boisko. W ostatnich momentach gry czerwoną kartkę otrzymał także zawodnik gospodarzy, C. Polak, doprowadzając do nerwowej końcówki spotkania.

Po pełnym emocji meczu, ostatecznie Kotwica Kołobrzeg pokonała Stomil Olsztyn 1-0. Wspaniała walka, zacięta rywalizacja i wiele emocji – tego można było doświadczyć na Stadionie Miejskim tego wieczoru. Następne mecze obu drużyn już niedługo, a kibice z pewnością czekają na kolejne emocje na boisku.