Dnia 2024-05-12 12:30 na obiekcie Stadion OSiR miał miejsce mecz pomiędzy Stomil Olsztyn i Olimpia Grudziądz - 0-1

Emocjonujące starcie w II Lidze - Wschód miało miejsce w sobotę na Stadionie OSiR, gdzie Stomil Olsztyn podjął Olimpię Grudziądz. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem, lecz druga przyniosła zmianę wyniku. Ostatecznie to goście z Grudziądza cieszyli się z minimalnego zwycięstwa 1-0, co znacząco wpłynęło na układ tabeli w 32. kolejce rozgrywek.

Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz

Na Stadionie OSiR w Olsztynie odbyło się emocjonujące starcie drużyn Stomil Olsztyn oraz Olimpia Grudziądz. Mecz rozegrany w ramach 32. kolejki II Ligi - Grupa Wschodnia przyciągnął uwagę kibiców swoim zaciętym przebiegiem.

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła bramek, ale obie drużyny starały się kontrolować grę i szukać okazji do strzelenia gola. Atmosfera na stadionie była napięta, a zawodnicy obu zespołów walczyli o każdą piłkę, dając z siebie wszystko.

Druga połowa okazała się równie wyrównana, jednak to goście zdołali otworzyć wynik meczu. W 90. minucie S. Krocz strzelił bramkę, dając prowadzenie Olimpii Grudziądz. Gospodarze próbowali odpowiedzieć, ale nie udało im się wyrównać stanu meczu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-1 na korzyść drużyny gości.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. W drużynie Stomilu Olsztyn żółte kartki otrzymali F. Laskowski (24'), I. Kosmicki (45') oraz I. Brikner (86'). Natomiast w zespole Olimpii Grudziądz kartonikami zostali ukarani D. Kostkowski (34') oraz P. Czarnowski (41'). Dodatkowo, w 84. minucie sędzia nie miał wątpliwości i pokazał czerwoną kartkę zawodnikowi Olimpii Grudziądz, B. Zbiciakowi.

Wynik ten sprawia, że Stomil Olsztyn będzie musiał się jeszcze bardziej postarać w kolejnych meczach, mając na horyzoncie starcia z SKRĄ Częstochowa, Radunią Stężyca oraz Kalisz. Natomiast Olimpia Grudziądz czeka starcie z Hutnikiem Kraków.