Back to Top

STOMIL OLSZTYN - STRONA DLA NAJLEPSZYCH KIBICÓW

Mecz Kalisz - Stomil Olsztyn 0-0

Mecz Kalisz - Stomil Olsztyn na obiekcie Stadion OSRiR - końcowy wynik 0-0

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyna Kalisz podejmowała Stomil Olsztyn na Stadionie OSRiR. Mecz zakończył się remisem 0-0, a emocje trwały do samego końca. Pomimo braku bramek, obie ekipy zaprezentowały się z determinacją i ambicją, dając kibicom wiele powodów do przeżywania.

Mecz pomiędzy Stomil Olsztyn kontra Hutnik Kraków, wynik końcowy 3-0

Spotkanie Stomil Olsztyn kontra Hutnik Kraków zakończone wynikiem 3-0

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East drużyna Stomilu Olsztyn podejmowała na własnym stadionie zespół Hutnika Kraków. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy, którzy od pierwszej połowy narzucili swoje warunki rywalom, prowadząc 2-0 już na przerwę. Starcie miało miejsce 2 dni temu, 30 marca o godzinie 11:00 na Stadionie OSiR.

Mecz pomiędzy Chojniczanka Chojnice vs Stomil Olsztyn, wynik końcowy 1-0

Mecz Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn, wynik końcowy 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Chojniczanka Chojnice i Stomil Olsztyn nie obfitował w wiele bramek, ale dostarczył kibicom sporo emocji. Spotkanie, które odbyło się 17 marca o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Chojnicach, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Mimo remisowego wyniku na przerwie, to Chojniczanka zdołała zdobyć bramkę, która zadecydowała o ostatecznym rezultacie. Jak przebiegały poszczególne akcje i jakie wydarzenia miały miejsce na boisku?

Pogoń Siedlce vs Stomil Olsztyn 1-0

Spotkanie Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn, wynik 1-0

W ostatniej kolejce II ligi - East drużyna Pogoń Siedlce podejmowała u siebie Stomil Olsztyn. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1-0, po tym jak żadna z drużyn nie zdołała trafić do siatki w pierwszej połowie. Spotkanie odbyło się 13 marca 2024 roku o godzinie 17:00 na Stadionie ROSRRiT. Dziś przynosimy szczegółową relację z tej rywalizacji.

Mecz ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn, wynik końcowy 2-0

Na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2024-03-04 15:30 miał miejsce mecz ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 2-0

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East drużyna ŁKS Łódź II podejmowała Stomil Olsztyn na Stadionie Miejskim LKS Łódź. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, mimo że na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie. Starcie miało miejsce 7 dni temu o godzinie 15:30, a teraz przynosimy Wam szczegółową relację z tego pojedynku.

Stomil Olsztyn - Stal Stalowa Wola zakończony wynikiem 0-1

Mecz Stomil Olsztyn kontra Stal Stalowa Wola, wynik 0-1

W ostatniej kolejce II ligi - East doszło do spotkania pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn oraz Stal Stalowa Wola, które odbyło się w Stadionie OSiR. Mecz ten zakończył się zwycięstwem drużyny Stal Stalowa Wola 1-0 po bramce zdobytej w drugiej połowie. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to goście wywiozli trzy punkty z tego starcia.