Back to Top

STOMIL OLSZTYN - STRONA DLA NAJLEPSZYCH KIBICÓW

Mecz pomiędzy Chojniczanka Chojnice vs Stomil Olsztyn, wynik końcowy 1-0

Mecz Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn, wynik końcowy 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Chojniczanka Chojnice i Stomil Olsztyn nie obfitował w wiele bramek, ale dostarczył kibicom sporo emocji. Spotkanie, które odbyło się 17 marca o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Chojnicach, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Mimo remisowego wyniku na przerwie, to Chojniczanka zdołała zdobyć bramkę, która zadecydowała o ostatecznym rezultacie. Jak przebiegały poszczególne akcje i jakie wydarzenia miały miejsce na boisku?

Pogoń Siedlce vs Stomil Olsztyn 1-0

Spotkanie Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn, wynik 1-0

W ostatniej kolejce II ligi - East drużyna Pogoń Siedlce podejmowała u siebie Stomil Olsztyn. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1-0, po tym jak żadna z drużyn nie zdołała trafić do siatki w pierwszej połowie. Spotkanie odbyło się 13 marca 2024 roku o godzinie 17:00 na Stadionie ROSRRiT. Dziś przynosimy szczegółową relację z tej rywalizacji.

Mecz ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn, wynik końcowy 2-0

Na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2024-03-04 15:30 miał miejsce mecz ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 2-0

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East drużyna ŁKS Łódź II podejmowała Stomil Olsztyn na Stadionie Miejskim LKS Łódź. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, mimo że na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie. Starcie miało miejsce 7 dni temu o godzinie 15:30, a teraz przynosimy Wam szczegółową relację z tego pojedynku.

Stomil Olsztyn - Stal Stalowa Wola zakończony wynikiem 0-1

Mecz Stomil Olsztyn kontra Stal Stalowa Wola, wynik 0-1

W ostatniej kolejce II ligi - East doszło do spotkania pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn oraz Stal Stalowa Wola, które odbyło się w Stadionie OSiR. Mecz ten zakończył się zwycięstwem drużyny Stal Stalowa Wola 1-0 po bramce zdobytej w drugiej połowie. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to goście wywiozli trzy punkty z tego starcia.

Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 1-1

Mecz Stomil Olsztyn vs Wisła Puławy na obiekcie Stadion OSiR - 1-1

Wczoraj, 25 lutego 2024 roku o godzinie 11:00, na Stadionie OSiR odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn i Wisła Puławy. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, choć na przerwę gospodarze schodzili z prowadzeniem 1-0. Starcie to miało miejsce w ramach 21. kolejki II Ligi - East, zapewniając kibicom wiele emocji i niezwykłych momentów. Teraz czas na szczegółowe sprawozdanie z tego pojedynku!

Mecz pomiędzy Stomil Olsztyn kontra Jastrzębie, wynik 2-0

Stomil Olsztyn vs Jastrzębie, wynik meczu: 2-0

Witajcie kibice piłki nożnej! Dziś przygotowaliśmy dla was relację z emocjonującego meczu pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn i Jastrzębie, który odbył się na Stadionie OSiR. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stomil Olsztyn 2-0, pomimo że wynik na przerwę był remisowy 0-0. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami tego starcia w II Lidze - East, kolejka 19.

Mecz Lech Poznań II - Stomil Olsztyn, wynik końcowy 1-0

Lech Poznań II vs Stomil Olsztyn, wynik spotkania 1-0

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Lech Poznań II oraz Stomil Olsztyn, to Lech Poznań zdołał zdobyć zwycięstwo. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-0 na korzyść gospodarzy, którzy utrzymali nieskazitelną obronę i nie pozwolili rywalom na zdobycie bramki. Pomimo braku goli w pierwszej połowie, emocje były nieustanne, a drużyny rywalizowały o każdy centymetr boiska. Mecz odbył się 8 listopada 2023 roku o godzinie 12:00 na Stadionie Amiki Wronki.

Radunia Stężyca vs Stomil Olsztyn, wynik 1-0

Mecz pomiędzy Radunia Stężyca i Stomil Olsztyn na stadionie Gminny Stadion Sportowy - 1-0

W emocjonującym starciu drużyn Radunia Stężyca oraz Stomil Olsztyn padł wynik 1:0 na korzyść Radunii. Mecz, który odbył się na Gminnym Stadionie Sportowym, był jednym z wydarzeń 17. kolejki II Ligi - East. W pierwszej połowie obie ekipy nie zdołały znaleźć drogi do bramki, jednak po przerwie Radunia umiejętnie wykorzystała swoje szanse, zdobywając jedyną bramkę w meczu. Dzięki temu zwycięstwu drużyna z Stężyca zalicza kolejne cenne trzy punkty.