Spotkanie Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn, wynik 1-0

W ostatniej kolejce II ligi - East drużyna Pogoń Siedlce podejmowała u siebie Stomil Olsztyn. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1-0, po tym jak żadna z drużyn nie zdołała trafić do siatki w pierwszej połowie. Spotkanie odbyło się 13 marca 2024 roku o godzinie 17:00 na Stadionie ROSRRiT. Dziś przynosimy szczegółową relację z tej rywalizacji.

Relacja z meczu Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn

Pogoń Siedlce triumfuje nad Stomilem Olsztyn 1-0

W niedzielnym starciu na Stadionie ROSRRiT drużyna Pogoni Siedlce podejmowała zespół Stomil Olsztyn w ramach 20. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a emocje sięgały zenitu w drugiej połowie.

Mimo braku goli w pierwszej połowie, obie drużyny prezentowały ofensywne podejście, starając się narzucić swój styl gry. Sędzia główny D. Gawęcki prowadził spotkanie precyzyjnie, nie pozwalając na zbyt ostre starcia.

Na początku drugiej połowy to gospodarze objęli prowadzenie. W 54. minucie C. Demianiuk strzelił bramkę na 1-0 po asyście niezawodnego partnera z zespołu. Kibice Pogoni Siedlce wybuchnęli radością, dopingując swoich podopiecznych do kolejnych ataków.

Spotkanie było pełne napięcia, czego dowodem były liczne kartki pokazywane przez sędziego. Zarówno gospodarze, jak i goście nie szczędzili sił w walce o zwycięstwo. W 20. minucie K. Mis z Pogoni Siedlce otrzymał żółtą kartkę, podobnie jak F. Wojcik z Stomilu Olsztyn w 26. minucie.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu, a kartki żółte zaczęły gromadzić się na boisku. I. Kosmicki z Stomilu Olsztyn został ukarany dwukrotnie - najpierw w 36. minucie, a następnie otrzymał czerwoną kartkę w 74. minucie, co zdecydowanie skomplikowało sytuację dla gości.

Ostatecznie, pomimo zażartej walki obu drużyn, to Pogoń Siedlce wyszła zwycięsko z tego starcia, zdobywając cenne trzy punkty. Następne mecze dla obu zespołów zapowiadają się równie emocjonująco, a kibice już teraz zacierają ręce na kolejne widowiska.