Mecz Stomil Olsztyn kontra Stal Stalowa Wola, wynik 0-1

W ostatniej kolejce II ligi - East doszło do spotkania pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn oraz Stal Stalowa Wola, które odbyło się w Stadionie OSiR. Mecz ten zakończył się zwycięstwem drużyny Stal Stalowa Wola 1-0 po bramce zdobytej w drugiej połowie. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to goście wywiozli trzy punkty z tego starcia.

Relacja z meczu piłki nożnej Stomil Olsztyn - Stal Stalowa Wola

W meczu dwudziestej trzeciej kolejki II Ligi - East, który odbył się na Stadionie OSiR, drużyna Stomilu Olsztyn podejmowała ekipę Stali Stalowa Wola. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00, a emocje sięgały zenitu już na samym początku.

Po pierwszej połowie wynik na tablicy wskazywał 0-0. Obie drużyny starały się narzucić swój styl gry, ale bramki nie padały. Mimo to zawodnicy obu zespołów dawali z siebie wszystko, starając się zdobyć przewagę na boisku.

Druga połowa meczu była równie intensywna. W 46. minucie M. Bezpalec z Stomilu Olsztyn otrzymał żółtą kartkę, sygnalizującą pierwsze kłopoty dla gospodarzy. Sytuacja się pogorszyła dla Stomilu, gdy kolejne kartki zobaczyli B. Florek (56') oraz K. Zwir (61').

Goście również nie pozostali bez kartek - P. Zaucha (24') oraz J. Kowalski (27') z Stali Stalowa Wola dostali żółte kartki, ale to nie zatrzymało ich w dążeniu do zwycięstwa.

Ostatecznie, emocje sięgnęły zenitu w 85. minucie, gdy J. Banach strzelił bramkę na 0-1 dla Stali Stalowa Wola. To trafienie okazało się decydujące dla losów spotkania, pozostawiając gospodarzy z goryczą porażki.

Po meczu zarówno Stomil Olsztyn, jak i Stal Stalowa Wola mają już oczy zwrócone na kolejne spotkania. Dla Stomilu nadchodzące konfrontacje to starcia z Pogonią Siedlce, Chojniczanką Chojnice oraz Kaliszem. Z kolei Stal Stalowa Wola zmierzy się z Kaliszem, Wisłą Puławy oraz Hutnikiem Kraków.