Spotkanie Stomil Olsztyn kontra Hutnik Kraków zakończone wynikiem 3-0

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East drużyna Stomilu Olsztyn podejmowała na własnym stadionie zespół Hutnika Kraków. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy, którzy od pierwszej połowy narzucili swoje warunki rywalom, prowadząc 2-0 już na przerwę. Starcie miało miejsce 2 dni temu, 30 marca o godzinie 11:00 na Stadionie OSiR.

Rozgrywki II Ligi - East: Stomil Olsztyn vs Hutnik Kraków 3-0

Mecz rozpoczął się o godzinie 11:00 na stadionie OSiR, gdzie gospodarze, Stomil Olsztyn, podejmowali drużynę gości, Hutnik Kraków. Arbiterem spotkania był A. Aluszyk. Emocje sięgały zenitu, a publiczność tłumnie zasiadła na trybunach, gotowa dopingować swoje ulubione zespoły.

W 8. minucie F. Laskowski strzelił pierwszego gola dla Stomil Olsztyn, otwierając wynik na 1-0. Gospodarze nie zamierzali zwalniać tempa i w 41. minucie K. Żwir podwyższył prowadzenie, ustalając wynik do przerwy na korzyść Stomil Olsztyn - 2-0.

Drugą połowę również zdominowali gospodarze, a w 83. minucie B. Florek zapewnił im komfortową przewagę strzelając trzeciego gola. Hutnik Kraków nie zdołał odpowiedzieć skutecznym atakiem, co pozwoliło Stomil Olsztyn zakończyć mecz z wynikiem 3-0 na swoją korzyść.

W trakcie meczu nie obyło się bez kartek. K. Zwir i F. Laskowski z Stomil Olsztyn oraz K. Lelek, M. Urbanczyk, F. Jania i I. Tarasovs z Hutnika Kraków otrzymali żółte kartki za różne faule i przewinienia. Czerwone kartki nie zostały w tym meczu wykorzystane.

Po takim zwycięstwie Stomil Olsztyn patrzy teraz w przód, mając przed sobą kolejne wyzwania. Ich następne starcia będą z zespołami: Sandecja Nowy Sącz, Polonia Bytom oraz Olimpia Elbląg. Natomiast dla Hutnika Kraków nadchodzą mecze z Kalisz, Chojniczanką Chojnice oraz ponownie z Sandecją Nowy Sącz. Kibice obu drużyn z pewnością nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku!