Spotkanie GKS Katowice - Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 2-1

GKS Katowice - Stomil Olsztyn, wynik końcowy 2-1. Dnia 2021-10-03 16:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 11. Zmierzyły się GKS Katowice oraz Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie spotkania między GKS Katowice a Stomil Olsztyn wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: D. Pavlas 46' 1-0 P. Zych 70' 1-1 B. Jaroszek 90' 2-1

Żółte kartki GKS Katowice: A. Wozniak 38' F. Szymczak 77' M. Kolodziejski 85'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: R. Remisz 35' B. Czajka 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzi starcia w lidze I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak A. Wozniak R. Remisz wielokrotnie serwują swoim miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się wyśmienite bramki czy asysty, bezlitosne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Interesujące potyczki między piłkarzami okazują się zażarte, nie często zdarza się, iż widowiska nas nudzą. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak GKS Katowice i Stomil Olsztyn z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Bukowa.