Lech Poznań II vs Stomil Olsztyn, wynik spotkania 1-0

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Lech Poznań II oraz Stomil Olsztyn, to Lech Poznań zdołał zdobyć zwycięstwo. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-0 na korzyść gospodarzy, którzy utrzymali nieskazitelną obronę i nie pozwolili rywalom na zdobycie bramki. Pomimo braku goli w pierwszej połowie, emocje były nieustanne, a drużyny rywalizowały o każdy centymetr boiska. Mecz odbył się 8 listopada 2023 roku o godzinie 12:00 na Stadionie Amiki Wronki.

Relacja z przebiegu meczu

Dziś na Stadionie Amiki Wronki odbył się mecz pomiędzy drużynami Lech Poznań II a Stomil Olsztyn w ramach 13. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12:00. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, co jednak nie oznaczało braku emocji. Obie drużyny starały się zdominować rywala, lecz skuteczna obrona utrzymała wynik na remisie 0-0.

Druga połowa okazała się bardziej emocjonująca. W 74. minucie meczu to N. Pacławski z drużyny gospodarzy strzelił bramkę, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Mimo starań Stomilu Olsztyn, wynik nie uległ zmianie do ostatniego gwizdka sędziego.

W trakcie meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek. Dla drużyny Lech Poznań II kartki otrzymali: F. Wilak, A. Gholizadeh oraz sam strzelec bramki N. Pacławski. Z kolei w drużynie Stomilu Olsztyn kartkę żółtą zobaczył F. Wojcik.

Mecz sędziował K. Paszkiewicz, który skutecznie nadzorował przebieg spotkania.

W najbliższych meczach Lech Poznań II zmierzy się z Olimpią Elbląg, Chojniczanką Chojnice oraz Kotwicą Kołobrzeg. Natomiast Stomil Olsztyn podejmie drużyny Zagłębia Lubin II, Jastrzębia oraz Pogoni Siedlce.