Na obiekcie Suzuki Arena odbyło się spotkanie Korona Kielce - Stomil Olsztyn: 1-1

W dniu 2022-02-26 11:40 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 21. Zmierzyły się Korona Kielce oraz Stomil Olsztyn.

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce i Stomil Olsztyn zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: A. Frączczak 27' 1-0 P. Mikita 45' 1-1

Żółte kartki Korona Kielce: O. Sewerzynski 18'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: H. Szramka 44' S. J. Bwanga 45' M. Dampc 56' T. Tymosiak 63' L. Moneta 90'

Czerwone kartki Korona Kielce: J. Lukowski 79'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica a Stomil Olsztyn zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Jastrzębie.

Liczna grupa fanów śledzi poczynania w lidze I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak O. Sewerzynski H. Szramka raz za razem zapewniły wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe asysty oraz bramki dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Wspaniałe zmagania między zawodnikami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, że są to potyczki statyczne. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Korona Kielce i Stomil Olsztyn i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.