Podbeskidzie vs Stomil Olsztyn, wynik meczu - 0-1

Podbeskidzie vs Stomil Olsztyn 0-1.

Pierwsza połowa spotkania między Podbeskidzie a Stomil Olsztyn zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-04-24 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Podbeskidzie i Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: L. Moneta 75' 0-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Kowalski-Haberek 74'

Żółte kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn: R. Remisz 56' K. Tobiasz 90'

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i SKRA Częstochowa.

Wierni fani z entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak m.in. M. Kowalski-Haberek niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Często obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między zawodnikami okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Podbeskidzie i Stomil Olsztyn z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.