Stomil Olsztyn kontra Kalisz, wynik meczu 0-3

W dniu 2023-09-11 16:30 na stadionie Stadion OSiR odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn i Kalisz.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Stomil Olsztyn a Kalisz wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: H. Sobol 31' 0-1 H. Sobol 44' 0-2 K. Arai 90' 0-3

Żółte kartki Stomil Olsztyn: H. Sadowski 10' B. Walencik 48' I. Kosmicki 58'

Żółte kartki Kalisz: W. Maroszek 38' B. Kieliba 74' M. Krakowiak 84' M. Wysokinski 84'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Kaliszewski. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Stomil Olsztyn stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Polonia Bytom i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Kalisz zmierzy się z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej kibice śledzą starcia ligi II Liga - East. Liczące się futbolowe drużyny i zawodnicy jak H. Sadowski W. Maroszek wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi są zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że potyczki nas męczą. Wielokrotnie trafiamy na zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Stomil Olsztyn oraz Kalisz i ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion OSiR.