Na obiekcie Stadion OSiR odbył się mecz pomiędzy Stomil Olsztyn oraz Tychy 71: 2-1

Stomil Olsztyn - Tychy 71 zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn oraz Tychy 71 zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-04-28 18:30 na obiekcie sportowym Stadion OSiR rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn oraz Tychy 71.

Gole strzelali: H. Sobol 24' 1-0 P. Mikita 85' 2-0 M. Czyżycki 90' 2-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Lafrance 39' K. Zwir 59'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 27' M. Kozina 42' B. Biel 45' N. Nedic 83' K. Janiak 89' M. Manka 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny arbiter meczu to J. Małyszek. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Stomil Olsztyn zmierzy się już z SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Tychy 71 zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Wierni kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe oraz piłkarze jak K. Lafrance K. Szymura raz za razem zapewniły wyśmienitym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, książkowe asysty czy bramki, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to spotkania usypiające. Dlatego też warto oglądać widowiska sportowe znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Stomil Olsztyn oraz Tychy 71 w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion OSiR.