Dnia 2022-05-14 18:30 na stadionie Stadion Ludowy odbyło się spotkanie pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 0-0

Zaglebie Sosnowiec vs Stomil Olsztyn, wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Stomil Olsztyn zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-05-14 18:30 na stadionie Stadion Ludowy odbył się mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Banaszewski 32' M. Maslowski 64'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 16' M. Dampc 41'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny sędzia spotkania - W. Myć. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i a Stomil Olsztyn z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu kibiców śledzi niezwykle ciekawe poczynania w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi M. Banaszewski K. Zwir stale sprawiają pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to zmagania drętwe. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Zaglebie Sosnowiec i Stomil Olsztyn oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Ludowy.