Dnia 2022-05-06 16:00 miało miejsce spotkanie SKRA Częstochowa kontra Stomil Olsztyn: wynik końcowy 0-0

SKRA Częstochowa kontra Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2022-05-06 16:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy SKRA Częstochowa a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: D. Niedbala 10' P. Sajdak 21'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: F. Wojcik 24' B. Czajka 57' M. Spychala 60' W. Reiman 80'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice śledzą bardzo interesujące potyczki w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo D. Niedbala F. Wojcik nieustannie zapewniają wyśmienitym entuzjastom futbolu mnóstwo pozytywnych emocji. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że są to potyczki usypiające. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak SKRA Częstochowa oraz Stomil Olsztyn w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion GKS-u.