Zagłębie Lubin II kontra Stomil Olsztyn, wynik meczu 0-4

Zagłębie Lubin II kontra Stomil Olsztyn 0-4. Dnia 2022-11-13 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 19. Na przeciw siebie stanęły Zagłębie Lubin II i Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Zagłębie Lubin II a Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

Gole strzelali: H. Krawczun 45' 0-1 M. Spychala 72' 0-2 S. Shibata 78' 0-3 B. Florek 88' 0-4

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: K. Sobczak 27' F. Kocaba 42' J. Rogalski 82'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: F. Wojcik 38' D. Kalisz 84'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zagłębie Lubin II zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II a Stomil Olsztyn zmierzy się z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Olimpia Elbląg.

Fani śledzą poczynania ligi II Liga - East. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak K. Sobczak F. Wojcik nieraz zagwarantowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się zażarte, nie często zdarza się, iż są to zmagania usypiające. Obserwujemy wyjątkowe asysty czy bramki, bezlitosne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Zagłębie Lubin II i Stomil Olsztyn jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.