Spotkanie Wisła Puławy kontra Stomil Olsztyn na obiekcie Stadion MOSiR: końcowy wynik 2-1

Dnia 2023-08-13 15:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 4 pomiędzy Wisła Puławy a Stomil Olsztyn.

Pierwsza połowa spotkania między Wisła Puławy i Stomil Olsztyn zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: D. Pavlas 25' 1-0 O. Przywara 90' 2-0 H. Sadowski 90' 2-1

Żółte kartki Wisła Puławy: L. Wiech 65' D. Retlewski 69' O. Mielcarz 77' P. Skalecki 80'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: F. Szabaciuk 12' I. Kosmicki 28' L. Kuban 59' F. Wojcik 90' L. Szramowski 90' K. Zwir 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Wisła Puławy stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Sandecja Nowy Sącz a Stomil Olsztyn zmierzy się z ŁKS Łódź II. Następne mecze zagra z drużynami Stal Stalowa Wola i Chojniczanka Chojnice.

Wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące starcia w lidze II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak L. Wiech F. Szabaciuk wielokrotnie zapewniły kapitalnym fanom mnóstwo wrażeń. Wspaniałe zmagania między zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze nużące. Wielokrotnie zdarzają się brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtą kartką, efektowne asysty i gole, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Warto więc przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Wisła Puławy i Stomil Olsztyn i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion MOSiR.