Mecz pomiędzy Radunia Stężyca i Stomil Olsztyn na stadionie Gminny Stadion Sportowy - 1-0

W emocjonującym starciu drużyn Radunia Stężyca oraz Stomil Olsztyn padł wynik 1:0 na korzyść Radunii. Mecz, który odbył się na Gminnym Stadionie Sportowym, był jednym z wydarzeń 17. kolejki II Ligi - East. W pierwszej połowie obie ekipy nie zdołały znaleźć drogi do bramki, jednak po przerwie Radunia umiejętnie wykorzystała swoje szanse, zdobywając jedyną bramkę w meczu. Dzięki temu zwycięstwu drużyna z Stężyca zalicza kolejne cenne trzy punkty.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Radunią Stężyca a Stomilem Olsztyn

W dniu 12 listopada 2023 roku na Gminnym Stadionie Sportowym odbył się emocjonujący mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Radunia Stężyca i Stomil Olsztyn. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy.

Relacja

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn wspierali swoich ulubieńców przez całe 90 minut. Mecz rozpoczął się wyrównaną grą z obu stron, żadna z drużyn nie potrafiła wyraźnie zdominować rywala. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, choć obydwie drużyny miały swoje szanse na zdobycie bramki.

Druga połowa to zupełnie inna historia. W 60. minucie piłkarz Radunii Stężyca, W. Slomka, zdobył bramkę dając prowadzenie swojej drużynie. Asysta do tego trafienia niestety pozostaje nieznana, ale to nie zmienia faktu, że była to bardzo ważna bramka dla gospodarzy.

Mecz okazał się być również bardzo emocjonujący jeśli chodzi o kartki. P. Czajkowski z Radunii Stężyca otrzymał żółtą kartkę w 17. minucie, natomiast H. Zwozny musiał opuścić boisko z żółtą kartką w doliczonym czasie gry. Z kolei M. Bezpalec z Stomilu Olsztyn został ukarany żółtą kartką już w 6. minucie meczu.

Mimo starań obu drużyn, wynik do końca meczu nie uległ zmianie. Ostatecznie to Radunia Stężyca cieszyła się z trzech punktów, podczas gdy Stomil Olsztyn musieli wrócić do domu z pustymi rękoma.

Następne mecze dla Radunia Stężyca to pojedynki z zespołami Kalisz, Hutnik Kraków oraz Sandecja Nowy Sącz. Z kolei Stomil Olsztyn zmierzy się z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Pogonią Siedlce. Zapowiada się naprawdę ciekawy okres dla obu drużyn!