Back to Top

STOMIL OLSZTYN - STRONA DLA NAJLEPSZYCH KIBICÓW

Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn 1-1

Dnia 2022-08-01 16:15 miał miejsce mecz pomiędzy Polonia Warszawa oraz Stomil Olsztyn - 1-1

Polonia Warszawa kontra Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 1-1. Dnia 2022-08-01 16:15 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Polonia Warszawa oraz Stomil Olsztyn.

Kung Fu: Historia i filozofia starożytnej sztuki walki

Kung Fu: Historia i filozofia starożytnej sztuki walki

Kung fu jest ogólnym terminem używanym do opisania dowolnej z wielu chińskich sztuk walki. Oznacza dosłownie "pracę" lub "praktykę" i odnosi się do procesu uczenia się i opanowania sztuki. Termin kung fu odnosi się również do wiedzy zdobytej podczas praktykowania tych starożytnych technik walki. Istnieje wiele stylów kung fu, z których każdy ma swój własny, niepowtarzalny cel i filozofię. Jedne kładą nacisk na równowagę, inne na gibkość; jedne trenują umysł, inne skupiają się na sile fizycznej. Wszystkie łączy jednak to, że ich początki sięgają co najmniej czasów dynastii Zhou (1046-256 p.n.e.). Ich historia jest długa i złożona, ale ten artykuł pozwoli Ci zapoznać się z ogólnym zarysem historii i filozofii kung fu.

Najlepsze wskazówki na udoskonalenia Twoich umiejętności piłkarskich

Najlepsze wskazówki na udoskonalenia Twoich umiejętności piłkarskich

Piłka nożna to sport, który wymaga czasu, aby opanować. To nie jest coś, co dzieje się z dnia na dzień. To wymaga lat poświęcenia, cierpliwości i ciężkiej pracy, aby stać się lepszym w grze. Ale te wskazówki pomogą Ci dostać się tam o wiele szybciej. Jeśli poważnie myślisz o poprawieniu swojej gry, musisz być gotowy do włożenia pracy.

Strona 5 z 8

Stomil Olsztyn TV