Stomil Olsztyn kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik spotkania 1-0

Stomil Olsztyn kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 1-0. Dnia 2023-09-23 16:00 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się Stomil Olsztyn i Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stomil Olsztyn i Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: F. Wójcik 50' 1-0

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 56' F. Szabaciuk 59' T. Bala 60' T. Bala 64' M. Bezpalec 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: J. Wrobel 24' M. Bartkow 68' R. Golebiowski 90' K. Slaby 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn: T. Bala 64'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: P. Sokol 85'

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stomil Olsztyn zmierzy się już z Polonia Bytom, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Chojniczanka Chojnice.

Wielu fanów z dużym entuzjazmem śledzi starcia ligi II Liga - East. Liczące się futbolowe drużyny i piłkarze jak K. Zwir J. Wrobel nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym kibicom wiele pozytywnych emocji. Trafiamy na ostre faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, przechodzące do historii asysty i bramki, które gwarantują niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące walki pomiędzy graczami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, że zmagania nie są interesujące. Zachęcamy, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Stomil Olsztyn i Sandecja Nowy Sącz w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion OSiR.