Mecz Wisła Puławy kontra Stomil Olsztyn na stadionie Stadion MOSiR dnia 2022-10-08 13:00 - wynik 2-1

Pierwsza połowa spotkania między Wisła Puławy a Stomil Olsztyn zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-10-08 13:00 na stadionie Stadion MOSiR odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Wisła Puławy a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: D. Banach 3' 1-0 M. Klichowicz 75' 2-0 J. Tecław 90' 2-1

Żółte kartki Wisła Puławy: R. Majewski 24' D. Banach 81' D. Cheba 90'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: J. Teclaw 13' L. Kuban 36' J. Grzesiak 63' B. Florek 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Wisła Puławy zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn podejmie Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca.

Oddani kibice z zaangażowaniem śledzą ciekawe starcia w lidze II Liga - East. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak R. Majewski J. Teclaw raz za razem zapewniły własnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania między graczami ligowymi bywają zajadłe, rzadko bywa koniec końców, iż potyczki męczą. Regularnie zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Wisła Puławy oraz Stomil Olsztyn i ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion MOSiR.