Na stadionie Stadion OSiR dnia 2022-04-19 18:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Stomil Olsztyn i GKS Katowice zakończone wynikiem 0-1

Stomil Olsztyn kontra GKS Katowice 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stomil Olsztyn a GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-04-19 18:30 na obiekcie sportowym Stadion OSiR rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Stomil Olsztyn a GKS Katowice.

Gole strzelali: F. Szymczak 84' 0-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: P. Mikita 90' M. Spychala 90' K. Zwir 90'

Żółte kartki GKS Katowice: A. Wozniak 71' A. Blad 90' M. Kolodziejski 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia spotkania to P. Urban. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Stomil Olsztyn zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast GKS Katowice podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie.

Mnóstwo fanów piłki nożnej z zapałem śledzi poczynania ligi I Liga. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak P. Mikita A. Wozniak systematycznie gwarantują wyśmienitym fanom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki drętwe. Bardzo często zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, zapadające w pamięć asysty oraz gole dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Stomil Olsztyn i GKS Katowice i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion OSiR.