Na stadionie Stadion GOS dnia 2021-11-21 17:00 miał miejsce mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn: wynik końcowy 2-0

Pierwsza część spotkania między Chrobry Głogów i Stomil Olsztyn zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-11-21 17:00 na stadionie Stadion GOS odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 18. Zmierzyły się Chrobry Głogów oraz Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: L. Moneta 31' 0-1 L. Moneta H. Turski 35' 1-1 D. Pila 69' 2-1

Żółte kartki Chrobry Głogów:

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Dampc 49'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Chrobry Głogów stanie naprzeciw Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź a Stomil Olsztyn podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Korona Kielce.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak M. Dampc wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Zmagania między graczami są niezwykle zażarte, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, iż są to widowiska usypiające. Bardzo często trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska sportowe lubianej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Chrobry Głogów i Stomil Olsztyn w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion GOS.