Spotkanie Sandecja Nowy Sącz kontra Stomil Olsztyn dnia 2022-05-02 10:40: wynik 1-0

Sandecja Nowy Sącz kontra Stomil Olsztyn, wynik końcowy 1-0. Dnia 2022-05-02 10:40 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Stomil Olsztyn wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Ł. Zjawiński 6' 1-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: L. Zjawinski 37' K. Slaby 60' L. Kosakiewicz 69'

Żółte kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia a Stomil Olsztyn z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Puszcza Niepołomice.

W dzisiejszych czasach oddani fani z dużym zapałem śledzą pasjonujące starcia w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo L. Zjawinski niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym fanom wiele wrażeń. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite walki pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iprzeglądać mecze piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Sandecja Nowy Sącz i Stomil Olsztyn oraz ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.